Cene → Slatkiši i žitarice → Halva Vanila 500 g Alvasari
Halva Vanila 500 g Alvasari
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8600102060616
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
919,98 din/kg
Najskuplje je 599,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
459,99 din919,98 din/kg
-
599,00 din1.198,00 din/kg+139,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro599,00 din
- Beograd · Metro, Zemun599,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača599,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac599,00 din
- Novi Sad · Metro599,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 459,99 | 559,99 |
| 01.09.2026. | 459,99 | 559,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HALVA VANILA 500G ALVASARIAleksandrović
- ALVA ALVASARI 500G VANILA F21Fortuna Market
- 500G HALVA-VANILAMetro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Halva Tahan Kakao 100 G-Rosal
- Cash & Carry Plus74,99
- Euro Ša M77,00
- Tekijanka88,32
+2 prodavnice749,90 din/kg
Halva Kakao 40 g Torku
- Prima30,50
- Europrom39,90
- Cash & Carry Plus44,99
762,50 din/kgHalva Vanila 200 g Alvasari
- Fortuna Market199,99
- Metro249,00
- Aleksandrović279,99
999,95 din/kg- −25%
Halva Bioland Kakao 150 g R
- Aroma%149,99
- Tekijanka165,53
999,93 din/kg - −25%
Halva Bioland Vanila 150 g R
- Aroma%149,99
- Tekijanka165,53
999,93 din/kg 
Halva Suncokret 185 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Leon82,99
405,35 din/kg
Halva Vanila 40 g Torku
- Europrom39,90
- Cash & Carry Plus44,99
997,50 din/kg







