Cene → Sveže i prerađeno meso → ALPSKA KOBASICA NEOPLANTA FI90 1211120
ALPSKA KOBASICA NEOPLANTA FI90 1211120
1 prodavnica Barkod 0000000110619
819,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
819,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Alpska kobasica mini 350g Neoplanta
- VUM%249,00
- Europrom%259,90
- ZAM%259,90
+22 prodavnice711,43 din/kg
ALPSKA KOBASICA MINI 350G ZLATIBORAC
- Cash & Carry Plus269,99
- VUM284,99
- RIČ299,99
+8 prodavnica771,40 din/kg- −24%
Alpska kobasica Neoplanta
- Podunavlje%659,99
- Cash & Carry Plus699,99
- Luki789,00
+5 prodavnica ALPSKA KOBASICA 300G GOMBIT
- VUM199,99
- Euro Ša M203,00
- Aman209,99
+4 prodavnice666,63 din/kg
−16%Alpska kobasica RFS Zlatiborac KATALOG
- Cash & Carry Plus629,99
- RIČ%669,99
- VP Dima%679,90
+4 prodavniceALPSKA KOBASICA MINI 300G TRLIĆ
- Trlić169,90
- Trnava Promet174,00
- Fortuna Market174,99
+2 prodavnice566,33 din/kg
Alpska kobasica u zast.atm.Maxi 100g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi89,99
899,90 din/kg
ALPSKA MINI 320G ZLATIBORAC
- Transkom 94279,00
- ZAM299,90
- Mikromarket352,00
871,88 din/kg














