Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok 100% Fructal Pomorandža PET 0,33 l Nectar

Voćni Sok 100% Fructal Pomorandža PET 0,33 l Nectar
Pakovanje 330 ml 18 prodavnica Barkod 3838945042666
90,00 din
najjeftinije u prodavnici VUM
272,73 din/l
Najskuplje je 149,00 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
90,00 din272,73 din/l
-
113,99 din139,99 din345,42 din/l+23,99 din
-
113,99 din132,99 din345,42 din/l+23,99 din
-
113,99 din134,99 din345,42 din/l+23,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta114,99 din348,45 din/l+24,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula119,99 din363,61 din/l+29,99 din
-
124,99 din378,76 din/l+34,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta124,99 din378,76 din/l+34,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta129,90 din393,64 din/l+39,90 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova129,99 din393,91 din/l+39,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din393,91 din/l+39,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta134,90 din408,79 din/l+44,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik134,99 din409,06 din/l+44,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 132,99 – 142,99 din137,99 din418,15 din/l+47,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad137,99 din418,15 din/l+47,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din424,15 din/l+49,97 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta145,99 din442,39 din/l+55,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta149,00 din451,52 din/l+59,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 90,00 | 134,90 |
| 20.09.2026. | 90,00 | 134,90 |
| 18.09.2026. | 90,00 | 132,99 |
| 01.09.2026. | 90,00 | 131,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK FRUCTAL POMORANDZA 0.33L PETBB Trade
- SOK FRUCTAL POMORANDZA PET 0.33lCash & Carry Plus
- FRUCTAL POMORANDZA 330ml PETEuroprom
- SOK FRUCTAL 330ML POMORANDŽAFortuna Market
- SOK POMORANDŽA PET 330ML FRUCTALIdea, Mercator, Roda
- Sok pomorandza 100% Fructal 0,33l PET TMMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- NEKTAR SOK FRUCTAL POMORAN.0.33L PETMikromarket
- sok fructal pomorandza pet 0.33l nectarPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lVoćni Nektar Nectar Family Pomorandža 0,2 l Brik
- VUM%39,99
- Idea · Mercator · Roda%47,99
- Cash & Carry Plus54,99
+30 prodavnica199,95 din/l
−46 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Limunada PET 0,5 l Nectar
- Sunce (Qvattro)%73,99
- BB Trade79,97
- Cash & Carry Plus79,99
+26 prodavnica147,98 din/l
−41 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Limunana PET 0,5 l Nectar
- Aleksandrović79,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Morava83,00
+23 prodavnice159,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−38%Voćni Sok Life Jabuka 100% 1 l Brik
- Univerexport%124,00
- Super Vero%149,99
- Aman%169,99
+36 prodavnica124,00 din/l








