Cene → Slatkiši i žitarice → KOLAČ BAKLAVA MALA TRIGUNA 400GR SWEET DAYS
KOLAČ BAKLAVA MALA TRIGUNA 400GR SWEET DAYS
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606107398563
249,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
624,75 din/kg
Najskuplje je 483,99 din, +94% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
249,90 din624,75 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36279,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad483,99 din1.209,98 din/kg+234,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 264,95 | 374,47 |
| 01.09.2026. | 264,95 | 374,47 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SWEET DAYS MALA TRIGUNA 400GAleksandrović
- KOLAČ BAKLAVA MALA TRIGUNA 400GR SWEET DAYSSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%KOLAČ BROWNIE JAFFA 75G
- Aksa55,00
- Euro Ša M%69,90
- Leon69,99
+37 prodavnica733,33 din/kg
−33%KOLAČ KROFNA ČOKOLADNA JAFFA 75G
- Aman%59,99
- Morava%64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+35 prodavnica799,87 din/kg
−30%KOLAČ KROFNA TIRPLE CHOCO JAFFA 58G
- Aman%69,99
- Leon69,99
- Super Vero%72,99
+35 prodavnica1.206,72 din/kg
−20%KOLAČ CHOCO ORANGE JAFFA 60G
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Super Vero%72,99
+33 prodavnice1.165,00 din/kgKolac Princeza pavlaka 0150 Amoreti
- Mikromarket79,99
- Trnava Promet115,00
- Leon115,99
+10 prodavnica533,27 din/kgKolac Princeza kokos 0150 Amoreti
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet115,00
- Aman119,99
+8 prodavnica533,27 din/kg
KOLAČ TRAJNI TIRAMISU CEREMUSKI 430G
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 prodavnica930,21 din/kg
KOLAČ PRESTIGE 2/1 STAMEVSKI
- Super Vero689,99
- Mercator699,99
- Idea719,99
+3 prodavnice345,00 din/kom











