Cene → Lična higijena i kozmetika → KUPKA BABY KOMPLEKS PRIRODNIH EKSTRAKATA 8-U-1 ZDRAVA KOŽA …

KUPKA BABY KOMPLEKS PRIRODNIH EKSTRAKATA 8-U-1 ZDRAVA KOŽA 0+ 250 ML ECOLATIER
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8606032061846
379,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa, na akciji do 30.09.
1.516,00 din/l
Najskuplje je 452,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
379,00 din589,00 din1.516,00 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad452,99 din1.811,96 din/l+73,99 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Ecolatier prirodni kompleksi 8/1 za kupanje250mlAksa
- KUPKA BABY KOMPLEKS PRIRODNIH EKSTRAKATA 8-U-1 ZDRAVA KOŽA 0+ 250 ML ECOLATIERSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −62 % po l
KUPKA DOBRO BABY 200ML
- Euro Ša M115,00
- Fortuna Market149,99
575,00 din/l
−61 % po lKUPKA I ŠAMPON BABY DOUBLE CARE VIOLETA 400ML
- Aksa239,00
- Idea%289,99
- Mercator%289,99
+5 prodavnica597,50 din/l
−61 % po lKUPKA BABY DOUBLE KUPKA VIOLETA 400ML
- Aksa239,00
- Trnava Promet%299,00
- Idea%299,99
+6 prodavnica597,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Idea%199,99
+23 prodavnice899,95 din/l
KUPKA I ŠAMPON BABY BECOLINO 500ML
- Metro279,98
- RIČ279,99
- Metalac Market299,00
+18 prodavnica559,96 din/l
−49%KUPKA I ŠAMPON BABY FA 250ML
- Trnava Promet199,00
- Fortuna Market199,99
- Univerexport%199,99
+18 prodavnica796,00 din/l
−13%KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA PUMPICA KOSILI 400ML
- Aksa305,00
- dm389,00
- Fortuna Market419,99
+16 prodavnica762,50 din/l
−13%KUPKA BABY PLAVA KOSILI 400ML
- Aksa275,00
- dm359,00
- Trnava Promet378,00
+16 prodavnica687,50 din/l
−30%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%285,00
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+15 prodavnica712,50 din/l
−30%KUPKA I ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%299,00
- dm319,00
- Euro Ša M346,00
+15 prodavnica747,50 din/l
−45%KUPKA BABY PIRATEFA FA 250ML
- Trnava Promet199,00
- Euro Ša M204,00
- Cash & Carry Plus219,99
+14 prodavnica796,00 din/l











