Cene → Sveža i prerađena riba → TUNA SALATA MEXICANA DELAMARIS 170G

TUNA SALATA MEXICANA DELAMARIS 170G
Pakovanje 170 g 9 prodavnica Barkod 3838929620019
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.764,65 din/kg
Najskuplje je 479,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din1.764,65 din/kg
-
307,99 din337,99 din1.811,71 din/kg+8,00 din
-
309,99 din339,99 din1.823,47 din/kg+10,00 din
-
309,99 din342,99 din1.823,47 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta319,99 din1.882,29 din/kg+20,00 din
-
339,99 din369,99 din1.999,94 din/kg+40,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad357,99 din2.105,82 din/kg+58,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta479,99 din2.823,47 din/kg+180,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta479,99 din2.823,47 din/kg+180,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 299,99 | 342,99 |
| 22.09.2026. | 299,99 | 342,99 |
| 19.09.2026. | 299,99 | 357,99 |
| 01.09.2026. | 300,00 | 357,99 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 387,72 → 319,99 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DELAMARIS TUNA MEXICANA 170GAman
- EVA TUNA SALATA MEXICANA IN KORUZO 170grCash & Carry Plus
- TUNA MEXICANA 170G DELAMARISIdea, Mercator, Roda
- Tuna salata Mexicana pasulj/kukuruz 170gMaxi, Mega Maxi
- TUNA MEXICANA 170GR DELAMARISSuper Vero
- TUNA SALATA MEXICANA DELAMARIS 170GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −65 % po kg
REGINA SALATA TUNA MEXICO U CHILI SOSU 160G
- Sunce (Qvattro)99,99
- Trlić179,99
624,94 din/kg
−57 % po kgTUNA SALATA MEXICO GIANA 185G
- Lidl139,99
- Šumadija Market154,00
- Trnava Promet161,00
+18 prodavnica756,70 din/kg
−55 % po kgTUNA SALATA TEXAS GIANA 185G
- Idea · Mercator · Roda147,01
- Cash & Carry Plus154,50
- Metro169,99
+8 prodavnica794,65 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%TUNA KOMADI LA PERLA 170G
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+31 prodavnica994,12 din/kg
−26%TUNA KOMADIĆI LA PERLA 170G
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Fortuna Market124,99
+31 prodavnica682,29 din/kg
−20%TUNA SALATA SA KUKURUZOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+30 prodavnica1.937,44 din/kg
−42%TUNA KOMADI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet153,00
- Fortuna Market159,99
+30 prodavnica823,47 din/kg
−26%TUNA SALATA MEXICANA RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
- ZAM319,90
+30 prodavnica1.937,44 din/kg
−23%TUNA SALATA SA KUS KUSOM RIO MARE 160G
- Cash & Carry Plus309,99
- ZAM319,90
- Fortuna Market329,99
+24 prodavnice1.937,44 din/kg
−12%TUNA KOMADIĆI IL CAPITANO 170G
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M%99,90
- Trnava Promet102,00
+24 prodavnice558,76 din/kg
−32%TUNA KOMADICI USITNJENA EVA 160G PODRAVKA
- Europrom%114,90
- Metalac Market129,00
- Cash & Carry Plus134,99
+23 prodavnice718,13 din/kg












