Cene → Hrana za kućne ljubimce → Hrana za Mačke MY Love 4x85 g Zec
Hrana za Mačke MY Love 4x85 g Zec
Pakovanje 340 g 2 prodavnice Barkod 4820269142312
189,00 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
555,88 din/kg
Najskuplje je 199,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,00 din555,88 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta199,99 din588,21 din/kg+10,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 189,00 | 194,50 |
| 26.09.2026. | 189,00 | 194,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- My Love sa zečetinom (4x85g)Lion Pet Shop
- HRANA ZA MACKE MY LOVE 4X85G ZECSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgHrana za mačke govedina lim Love Pet 415g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi104,99
- Shop&Go108,99
240,94 din/kg
−57 % po kgHrana za mačke riba lim Love Pet 415g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi104,99
- Shop&Go108,99
240,94 din/kg
−55 % po kgHrana za mačke Love pet 400g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi189,99
- Shop&Go195,99
249,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Hrana za Pse Piletina Junior Pedigree 100 g
- RIČ%64,99
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
+37 prodavnica649,90 din/kg
−35%Hrana za Pse Adult Govedina Pedigree 100 g
- RIČ%64,99
- Podunavlje%68,99
- Medius%69,90
+36 prodavnica649,90 din/kg
−27%Hrana za Mačke Briketi Adult Piletina Whiskas 300 g
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−22%Hrana za Mačke Pure Delight Piletina Whiskas 85 g
- Transkom 9468,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica810,59 din/kg
−27%Hrana za Mačke Govedina Whiskas 85 g
- Transkom 94%68,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+35 prodavnica810,59 din/kg
−29%Hrana za Pse Denta Stix Pedigree 270 g
- Aman%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%269,99
+29 prodavnica925,89 din/kg
−22%Hrana za Mačke Pure Delight Govedina Whiskas 85 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Transkom 9468,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice764,59 din/kg
−27%Hrana za Mačke Piletina Whiskas 85 g
- Transkom 94%68,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice810,59 din/kg













