Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon i Gel za Tuširanje Baby Schauma 250 ml

Šampon i Gel za Tuširanje Baby Schauma 250 ml
Najskuplje je 409,00 din, +71% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
239,31 din957,24 din/l
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta279,99 din1.119,96 din/l+40,68 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta287,00 din1.148,00 din/l+47,69 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta290,00 din1.160,00 din/l+50,69 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta291,00 din1.164,00 din/l+51,69 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta294,90 din1.179,60 din/l+55,59 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta299,23 din1.196,92 din/l+59,92 din
-
299,99 din389,99 din1.199,96 din/l+60,68 din
-
299,99 din399,99 din1.199,96 din/l+60,68 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din1.199,96 din/l+60,68 din
-
299,99 din389,99 din1.199,96 din/l+60,68 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta306,00 din1.224,00 din/l+66,69 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 319,99 din · Kladovo, Negotin319,99 din1.279,96 din/l+80,68 din
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38319,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68319,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta323,99 din1.295,96 din/l+84,68 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta327,00 din1.308,00 din/l+87,69 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta339,00 din1.356,00 din/l+99,69 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu339,99 din1.359,96 din/l+100,68 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta349,90 din1.399,60 din/l+110,59 din
-
375,99 din1.503,96 din/l+136,68 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 370,99 – 402,99 din379,99 din1.519,96 din/l+140,68 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad383,99 din1.535,96 din/l+144,68 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta389,99 din1.559,96 din/l+150,68 din
-
dm136 radnji u 48 mesta409,00 din1.636,00 din/l+169,69 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Idea · Mercator · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 239,31 | 327,00 |
| 17.09.2026. | 239,31 | 327,00 |
| 01.09.2026. | 239,31 | 323,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 264,90 → 319,99 din +21%
- Aleksandrović 27.09. 319,99 → 264,90 din -17%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SCHAUMA SAMP.250ML KIDS BOYSAleksandrović
- SAMPON SCHAUMA KIDS BOYS 250MLCash & Carry Plus
- schauma kids šampon i gel za tuš. 250mldm
- SAMP.SCHA.KID BOYS 250-664Europrom
- ŠAMPON SCHAUMA KIDS 250ML MULTIVITAMIN 2IN1Fortuna Market
- ŠAMPON SCHA KID BOYS 250ML HENKIdea, Mercator, Roda
- SCHAUMA KIDS 2U1 MULTIVAMIN SAMPON ZA DECU 250MLLilly
- Sampon za decu Schauma Kids Boys 250mlMaxi Online
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−52 % po lKosili baby all natural šampon i kupka 400ml
- Aksa185,00
- dm339,00
- Lidl346,99
+6 prodavnica462,50 din/l
−39 % po lŠampon za Kosu Baby Double Care Violeta 400 ml
- Univerexport%234,99
- Aksa%239,00
- Trnava Promet%299,00
+6 prodavnica587,48 din/l
−39 % po lŠampon i Kupka Baby 2u1 Double Care 400 ml Violeta
- Univerexport%234,99
- Aksa%239,00
- Super Vero%258,99
+5 prodavnica587,48 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l






