Cene → Sveže i prerađeno meso → kobasica njam 325gr delikato bb company
kobasica njam 325gr delikato bb company
Pakovanje 325 g 2 prodavnice Barkod 8606110488770
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje, na akciji do 05.10.
399,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 159,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din149,99 din399,97 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din492,28 din/kg+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 149,99 | 154,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 154,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- kobasica njam 325gr delikato bb companyPodunavlje
- KOB.NJAM 325G DELIKATOSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+35 prodavnica649,97 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea%194,99
- Mercator%194,99
- Roda%194,99
+34 prodavnice649,97 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg












