Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Cockta Blondie 1,5 l

Cockta Blondie 1,5 l
Pakovanje 1,5 l 18 prodavnica Barkod 3838471042079
90,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
60,00 din/l
Najskuplje je 145,00 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
90,00 din132,28 din60,00 din/l
-
90,00 din132,28 din60,00 din/l
-
90,00 din132,28 din60,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula108,60 din72,40 din/l+18,60 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta133,00 din88,67 din/l+43,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta133,75 din89,17 din/l+43,75 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta134,90 din89,93 din/l+44,90 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 134,99 din · Negotin, Samarinovac134,99 din89,99 din/l+44,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15134,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2134,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6134,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta135,00 din90,00 din/l+45,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu135,00 din90,00 din/l+45,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta135,20 din90,13 din/l+45,20 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta135,23 din90,15 din/l+45,23 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta135,99 din90,66 din/l+45,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd136,00 din90,67 din/l+46,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din93,33 din/l+49,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 136,97 – 146,60 din140,18 din93,45 din/l+50,18 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta144,96 din96,64 din/l+54,96 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta145,00 din96,67 din/l+55,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,90 | 135,00 |
| 19.09.2026. | 99,90 | 135,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 134,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOKTA BLONDIE 1.5LAleksandrović
- COCKTA BLONDIE 1,5LAroma, City, Univerexport
- SOK COCKTA BLONDIE 1.5L PETBB Trade
- SOK COCKTA BLONDIE 1.5LCash & Carry Plus, Tekijanka
- COCKTA BLONDIE 1,5L DELISTIRANOEuro Ša M
- COCKTA BLONDIE 1.5LEuroprom, Sunce (Qvattro), VP Dima
- SOK COCKTA BLONDIE 1,5LIdea, Mercator, Roda
- COCTA BLONDIE 1.5LLuki
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Cockta Original 1,5 l
- Medius%99,90
- Transkom 94109,00
- Super Vero%109,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−20%Cockta 0,33 l Limenka Original
- Trnava Promet%62,00
- Čutura65,00
- Europrom%69,90
+34 prodavnice187,88 din/l
−25%Cockta Original 0,5 l
- ZAM%69,90
- Medius%74,90
- Tekijanka%74,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−22%Cockta Free 1,5 l
- Transkom 94109,00
- Super Vero%109,99
- Univerexport%109,99
+31 prodavnica72,67 din/l
−22%Cockta Limeta 1,5 l
- Univerexport%109,99
- Trnava Promet112,00
- Idea · Mercator · Roda%114,99
+28 prodavnica73,33 din/l
−25%Cockta Free 0,5 l
- ZAM%69,90
- Medius%74,90
- Trlić%74,99
+29 prodavnica139,80 din/l
−18%Cockta Free 0,33 l
- Trnava Promet%62,00
- Europrom%69,90
- Idea · Mercator · Roda%75,99
+25 prodavnica187,88 din/l
−25%Cockta Limeta 0,5 l
- ZAM%69,90
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
+24 prodavnice139,80 din/l





