Cene → So i začini → SMESA ZA PICU 18GR KOTANYI

SMESA ZA PICU 18GR KOTANYI
Pakovanje 18 g 2 prodavnice Barkod 9001414015872
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
5.555,00 din/kg
Najskuplje je 102,00 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije19 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din5.555,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu102,00 din5.666,67 din/kg+2,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 99,99 | 101,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 101,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOTANYI MES.ZAC.ZA PICU 18GAleksandrović
- SMESA ZA PICU 18GR KOTANYIPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SMEŠA ZA KOLAČE TRILEĆE DR.OETKER 315G
- Profi279,99
- Cash & Carry Plus289,99
- ZAM319,90
+20 prodavnica888,86 din/kg
−7%SMEŠA ZA KOLAČE BROWNIES DR.OETKER 450G
- Euro Ša M260,00
- Super Vero%269,99
- Podunavlje274,99
+15 prodavnica577,78 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE KREMPITA DR.OETKER 230G
- Cash & Carry Plus239,99
- Trnava Promet252,00
- Euro Ša M253,00
+14 prodavnica1.043,43 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI ČOKOLADNI DR.OETKER 360G
- Cash & Carry Plus329,98
- Yuhor349,99
- Super Vero369,99
+13 prodavnica916,61 din/kg
SMEŠA ZA PROJU DR.OETKER 350G
- Euro Ša M226,00
- Metalac Market235,00
- Podunavlje239,99
+12 prodavnica645,71 din/kg
−8%SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI DR.OETKER 360G
- Super Vero%290,99
- Metalac Market309,00
- RIČ314,99
+10 prodavnica808,31 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI PLAZMA LAVA DR.OETKER 250G
- Euro Ša M372,00
- Super Vero389,99
- Aleksandrović399,99
+5 prodavnica1.488,00 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE CIMET KEKSIĆI DR.OETKER 300G
- Roda214,99
- Mercator219,99
- Idea229,99
+2 prodavnice716,63 din/kg











