Cene → Kućna hemija → Perwoll Renew Color 1920 ml

Perwoll Renew Color 1920 ml
Pakovanje 1,92 l 2 prodavnice Barkod 9000101542080
679,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
354,11 din/l
Najskuplje je 709,00 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
679,90 din354,11 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu709,00 din369,27 din/l+29,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 679,90 | 694,45 |
| 01.09.2026. | 679,90 | 694,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL RENEW COLOR 1920MLPrima
- PERWOLL RENEW COLOR 1920ML ***Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−49 % po lPerwoll 2,97 l Color
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market699,99
+3 prodavnice181,48 din/l- −43 % po l
Perwoll 2,97 l Color
- Sunce (Qvattro)599,99
- Aman799,99
202,02 din/l - −42 % po l
Perwoll 3 l Color Magic
- Sunce (Qvattro)619,99
- Trlić999,99
206,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Perwoll Renew Color 990 ml
- VUM264,99
- RIČ315,00
- Senta Promet347,52
+7 prodavnica267,67 din/l
−37%Perwoll Dark Bloom 2000 ml Lc1
- Cash & Carry Plus769,99
- Idea · Mercator · Roda%849,99
- Mega Maxi%869,99
+2 prodavnice385,00 din/l
Perwoll Renew Black 990 ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+4 prodavnice282,82 din/l
Perwoll Renew Blossam 990 ml
- Senta Promet365,03
- Čutura372,00
- Fortuna Market389,99
+4 prodavnice368,72 din/l
Perwoll Brilliant Color 1 l
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+3 prodavnice199,99 din/l
Perwoll 2,97 l Color
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market699,99
+3 prodavnice181,48 din/l
Perwoll Black 960 ml
- VUM249,99
- Soulfood399,99
- Trlić439,00
+2 prodavnice260,41 din/l
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
- Tekijanka1.299,90
+2 prodavnice275,00 din/l















