Cene → Kućna hemija → MERIX GORSKA SVEZINA 10KG
MERIX GORSKA SVEZINA 10KG
Pakovanje 10 kg 1 prodavnica Barkod 9000100998147
1.986,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
198,70 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.986,97 din198,70 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.099,00 | 1.199,90 |
| 16.09.2026. | 1.099,00 | 1.199,90 |
| 01.09.2026. | 1.099,00 | 1.149,90 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 1.199,90 → 1.099,90 din -8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX 10KG GORSKA SVEZINAAleksandrović
- DET MERIX GORSKA SVEZINA 10KGBB Trade
- MERIX GORSKA SVEZINA 10KGPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%MERIX ORHIDEJA UNIV.2.025 KG 37 PRA
- Euro Ša M439,00
- Fortuna Market449,99
- Trnava Promet469,00
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%MERIX DETERDZENT ZA VES LILAC 8.25KG
- Maxi Online · Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
- ZAM1.499,90
+11 prodavnica157,45 din/kg
−56%MERIX KAPSULE ORHIDEJA 36KOM
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Medius%629,90
- Cash & Carry Plus637,00
+8 prodavnica16,67 din/kom
MERIX ORHIDEJA 855ml TECNI DETERDZENT
- Trnava Promet206,00
- Trlić249,99
- VUM249,99
+4 prodavnice240,94 din/lMERIX ORCHID MACADANIA 10KG
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Transkom 941.799,00
+3 prodavnice94,40 din/kg
MERIX JORGOVAN 2.7kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Trlić579,99
- Senta Promet656,22
+2 prodavnice195,92 din/kg
MERIX JORGOVAN 360g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- BB Trade164,97
+2 prodavnice386,11 din/kg
MERIX JORGOVAN 3KG
- Prima499,00
- Trlić599,99
- Transkom 94629,00
+2 prodavnice166,33 din/kg













