Cene → Kućna hemija → Bref Duo Ac.Or.Pin.Fre.60
Bref Duo Ac.Or.Pin.Fre.60
Pakovanje 50 ml 2 prodavnice Barkod 9000100174046
230,10 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
4.602,00 din/l
Najskuplje je 239,90 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
230,10 din4.602,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta239,90 din4.798,00 din/l+9,80 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 197,50 | 230,10 |
| 01.09.2026. | 197,50 | 230,10 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- WC OSV KORPICA BREF DUO PINE 0.05LBB Trade
- BREF DA ORG.PINE 50-046/690Europrom
- BREF DUO AC.OR.PIN.FRE.60Prima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Bref Hygiene Gel Fresh 700 ml
- dm%89,00
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
+19 prodavnica127,14 din/l
−24%BREF kuglice DUO 2x50g LAVANDA 10
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet205,00
- Morava219,72
+14 prodavnica1.999,90 din/kg
−48%Bref WC Sanit 700 ml Limun
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Europrom%169,90
- Euro Ša M172,00
+11 prodavnica171,43 din/l
−48%BREF SANIT za WC 700 ml Pine
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet169,00
- Euro Ša M177,00
+9 prodavnica171,43 din/l
−53%Bref Kuglice 50 g Active Chlorin
- Senta Promet109,99
- Idea · Mercator · Roda%125,00
- dm%139,00
+9 prodavnica2.199,80 din/kg
−14%Bref WC Kuglice 3x50 g Limun
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+8 prodavnica2.100,00 din/kg
−37%Bref WC Kuglice 3x50 g Pine
- Senta Promet274,99
- Prima%299,90
- Aleksandrović299,99
+8 prodavnica1.833,27 din/kg










