Cene → Kućna hemija → Ajax Kitchen Spray 750
Ajax Kitchen Spray 750
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8714789396088
469,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
625,33 din/l
Najskuplje je 488,41 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
469,00 din625,33 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta488,41 din651,21 din/l+19,41 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 469,00 | 478,71 |
| 01.09.2026. | 469,00 | 478,71 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AJAX KITCHEN SPRAY 750Prima
- SAN.AJAX 750ML KITCHEN SPRAYSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−16%Ajax Sredstvo za podove Sweet Almond Oil 1L
- Mikromarket149,99
- Trnava Promet210,00
- Euro Ša M230,00
+10 prodavnica149,99 din/l
−49%Ajax Strong Safe 1 l
- dm%139,00
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Trnava Promet202,00
+5 prodavnica139,00 din/l
Ajax 1 l Boost Lavanda
- Metro191,99
- Trlić249,00
- Cash & Carry Plus249,99
+6 prodavnica191,99 din/l
−40%Ajax za Staklo Green Trigger 750 ml
- Metro%215,00
- Idea · Mercator · Roda%264,99
- Fortuna Market269,99
+4 prodavnice286,67 din/l
−23%Ajax 1,5 l Purple Lilac Breeze
- ZAM319,90
- Medius%329,90
- Euro Ša M340,00
+5 prodavnica213,27 din/l
Ajax Boost Lemon Baking Soda 1 l
- Metro191,99
- Mere212,90
- Euro Ša M224,00
+5 prodavnica191,99 din/l
Ajax 1 l Spring Flowers
- Senta Promet219,99
- Europrom229,90
- Aleksandrović229,99
+3 prodavnice219,99 din/l
−28%AJAX Relaxing lavanda sredstvo za čišćenje 1l
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- dm289,00
- Mega Maxi389,99
279,99 din/l














