Cene → Slatkiši i žitarice → Ratluk Vanila 100 g Strong
Ratluk Vanila 100 g Strong
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 8606108479988
39,50 din
najjeftinije u prodavnici Prima
395,00 din/kg
Najskuplje je 44,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
39,50 din395,00 din/kg
-
Aleksandrović2 prodavnice: 44,99 din · Bor, Negotin44,99 din449,90 din/kg+5,49 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3344,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1544,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 39,50 | 42,25 |
| 01.09.2026. | 39,50 | 42,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- RATLUK VANILA 100G TOMACOAleksandrović
- RATLUK VANILA 100G STRONGPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Ratluk Ruza 190 g Yumis
- Cash & Carry Plus109,99
- Tekijanka%109,99
- Euro Ša M119,00
+9 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk sa Orasima Paraćinka 500 g
- Cash & Carry Plus269,99
- Mere273,90
- Luki319,00
+8 prodavnica539,98 din/kg
−10%Ratluk Yumis Vanila 190 g
- Tekijanka%109,99
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M120,00
+8 prodavnica578,89 din/kg
Ratluk Orah 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet86,00
- Transkom 9489,90
+6 prodavnica399,95 din/kg
Ratluk Orah 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet192,00
- Transkom 94199,90
+6 prodavnica359,98 din/kg
Ratluk Ruza 200 g Kafatex
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet76,00
- Trlić79,00
+6 prodavnica324,95 din/kg
Ratluk Ruza 500 g Kafatex
- Trnava Promet168,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Transkom 94179,00
+6 prodavnica336,00 din/kg
Ratluk Vanila 500 g Kafatex
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet168,00
- Transkom 94174,90
+5 prodavnica309,98 din/kg







