Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VODA ZA BEBE SAINT 0.5L

VODA ZA BEBE SAINT 0.5L
Pakovanje 500 ml 1 prodavnica Barkod 8606108106136
40,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
80,00 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
40,00 din80,00 din/l
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Saint Johns voda za bebe 0,5lAksa
- VODA ZA BEBE SAINT 0.5LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+38 prodavnica33,71 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−16%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 1,5L
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
- Idea%59,99
+38 prodavnica39,72 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l













