Cene → Slatkiši i žitarice → KREM BANANICA 17G RFS FINA BG PRODUKT
KREM BANANICA 17G RFS FINA BG PRODUKT
Pakovanje 17 g 4 prodavnice Barkod 8606107896564
8,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
470,59 din/kg
Najskuplje je 9,98 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
8,00 din470,59 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta8,51 din500,59 din/kg+0,51 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu9,00 din529,41 din/kg+1,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta9,98 din587,06 din/kg+1,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 8,00 | 8,76 |
| 01.09.2026. | 8,00 | 8,76 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-COK BANANICA TO! 17GBB Trade
- KREM BANANA 200/1 17g-FINA-564Europrom
- KREM BANANICA 17G RFS FINA BG PRODUKTPrima
- COK.KREM.BANANA FINA 17G BG PRODUKT RNFSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+33 prodavnice842,57 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
+28 prodavnica842,57 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg











