Cene → Slatkiši i žitarice → KREM TABLA LINETTO 3X80GR
KREM TABLA LINETTO 3X80GR
Pakovanje 240 g 2 prodavnice Barkod 8606107859293
89,00 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Štubik
370,83 din/kg
Najskuplje je 89,50 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,00 din370,83 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/589,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb89,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 789,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb89,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu89,50 din372,92 din/kg+0,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 89,45 | 89,48 |
| 01.09.2026. | 89,45 | 89,48 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM TABLA LINETTO 3X80GAleksandrović
- KREM TABLA LINETTO 3X80GRPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%KREM EUROCREM 500G
- Prima%299,99
- RIČ%299,99
- Leon319,99
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
+34 prodavnice842,57 din/kg
−44%KREM DUO LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- VP Dima%308,90
+32 prodavnice799,97 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
- Trlić%699,99
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
+29 prodavnica933,32 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Fortuna Market%279,99
- Euro Ša M%294,90
- Cash & Carry Plus319,99
+28 prodavnica799,97 din/kg
KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+27 prodavnica800,00 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−13%KREM EUROCREM 200G
- Cash & Carry Plus139,99
- Metalac Market155,00
- Trnava Promet158,00
+25 prodavnica699,95 din/kg











