Cene → Prerađeno voće i povrće → SAMPINJONI PASTERIZOVANI CELI 680GR VOCA
SAMPINJONI PASTERIZOVANI CELI 680GR VOCA
Pakovanje 680 g 2 prodavnice Barkod 8606106055405
229,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
338,09 din/kg
Najskuplje je 289,00 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije11 prodavnica: 229,90 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik229,90 din338,09 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5229,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb229,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7229,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10229,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15229,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb229,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2229,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68229,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36229,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6229,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb229,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu289,00 din425,00 din/kg+59,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 229,90 | 259,45 |
| 01.09.2026. | 229,90 | 259,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAMPINJONI CELI 680G VOCARAleksandrović
- SAMPINJONI PASTERIZOVANI CELI 680GR VOCAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 690G
- Idea%359,99
- Mercator%359,99
- Roda%359,99
+15 prodavnica521,72 din/kg
−24%ŠAMPINJONI REZANI BENLIAN FOOD 340G
- Idea%219,99
- Mercator%219,99
- Roda%219,99
+13 prodavnica647,03 din/kg
−24%ŠAMPINJONI CELI BENLIAN FOOD 690G
- Aleksandrović349,99
- VP Dima359,00
- Idea%359,99
+12 prodavnica507,23 din/kg
ŠAMPINJONI CELI BENLIAN FOOD 150G DOJPAK
- Cash & Carry Plus97,50
- RIČ99,99
- Šumadija Market102,00
+9 prodavnica650,00 din/kg- −22%
SAMPINJONI REZANI TO 690G "KOZMETIK"
- Leon265,99
- BB Trade%279,99
- Podunavlje279,99
+8 prodavnica385,49 din/kg SAMPINJONI REZANI TO 150G "KOZMETIK"
- Metalac Market79,00
- Podunavlje79,99
- VUM79,99
+7 prodavnica526,67 din/kgSAMPINJONI REZANI TO 340G "KOZMETIK"
- BB Trade133,97
- ZAM169,90
- Podunavlje169,99
+7 prodavnica394,03 din/kg
SAMPINJONI CELI 340G KOZMETIK
- IM Matijević230,00
- Aleksandrović249,99
- BB Trade261,97
+5 prodavnica676,47 din/kg













