Cene → Mahunarke → PASULJ TETOVAC 5 KGR
PASULJ TETOVAC 5 KGR
Pakovanje 5 kg 1 prodavnica Barkod 8606101987664
1.099,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Samarinovac
219,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.099,90 din219,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.099,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 681.099,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.099,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 61.099,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.099,90 | 1.380,70 |
| 01.09.2026. | 1.099,90 | 1.380,70 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASULJ TETOVAC 5KG KPLUSAleksandrović
- PASULJ TETOVAC 5 KGRPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PASULJ GRADISTANAC 800G
- Svetofor175,80
- Mere189,90
- Aleksandrović199,99
+9 prodavnica219,75 din/kg
−32%PASULJ TETOVAC BENLIAN FOOD 800G
- IM Matijević399,00
- Maxi%399,99
- Mega Maxi%399,99
+6 prodavnica498,75 din/kg
−30%PASULJ GRADIŠTANAC BENLIAN FOOD 400G
- VUM109,99
- Podunavlje%129,99
- VP Dima146,00
+6 prodavnica274,98 din/kg
PASULJ ORGANSKI CRNI BIOSPAJZ 200G
- BB Trade233,97
- Super Vero246,99
- Roda254,99
+5 prodavnica1.169,85 din/kg
PASULJ ORGANSKI AZUKI BIOSPAJZ 200G
- Univerexport347,99
- Mercator349,99
- Roda349,99
+3 prodavnice1.739,95 din/kg
PASULJ BELI ABC FUN&FIT 350G
- Super Vero199,99
- Maxi Online209,99
- Univerexport231,99
+3 prodavnice571,40 din/kg
PASULJ TETOVAC 1KG
- Aleksandrović399,99
- Šumadija Market610,00
- Trlić649,99
+3 prodavnice399,99 din/kgPASULJ GRADISTANAC 1KG
- Senta Promet299,99
- Aleksandrović329,99
- BB Trade374,97
+1 prodavnica299,99 din/kg
















