Cene → Smrznuti proizvodi → FRIKOM ROLNICE PIZZA 1KG
FRIKOM ROLNICE PIZZA 1KG
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 8606017432050
329,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
329,00 din/kg
Najskuplje je 340,97 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,00 din329,00 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta340,97 din340,97 din/kg+11,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 279,99 | 332,50 |
| 01.09.2026. | 279,99 | 332,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM ROLNICE PIZZA 1KGAleksandrović
- PEC ROLNICE PIZZA 1KG SMRZ FRIKOMBB Trade
- ROLNICE PIZZA 1000G FRIKOPrima
- ROLNICE PIZZA 1KG FRIKOMTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −37 % po kg
Rolnice sa pizza nadevom 1 kg
- Svetofor206,67
- Mere224,90
206,67 din/kg
−21 % po kgSMRZNUTE ROLNICE PIZZA MARA 1KG
- Cash & Carry Plus259,99
- Senta Promet279,61
- BB Trade289,97
+3 prodavnice259,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−16%FRIKOM TWICE VANILA COKOLADA JAGODA
- Leon329,99
- Mere382,90
- Sunce (Qvattro)%419,99
+26 prodavnica194,11 din/l
−19%FRIKOM PANIRANA RIBA U HRSKAVOJ PANADI 240G
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus379,99
- Metalac Market389,00
+17 prodavnica1.457,92 din/kg
FRIKOM PIZZA VESUVIO 330g
- Gomex399,99
- Cash & Carry Plus424,99
- BB Trade449,01
+16 prodavnica1.212,09 din/kg
FRIKOM ZVRK PITA ZELJANICA 900G
- Leon457,99
- Senta Promet525,53
- BB Trade525,97
+15 prodavnica508,88 din/kg
FRIKOM KONTIKI M4
- Sunce (Qvattro)200,00
- Mere203,90
- BB Trade299,00
+15 prodavnica714,29 din/l
FRIKOM ZVRK PITA SIRNICA 900G
- Senta Promet535,27
- Transkom 94579,00
- ZAM579,90
+14 prodavnica594,74 din/kg
FRIKOM TOSKANA 480G
- Yuhor379,99
- Podunavlje383,95
- BB Trade384,05
+11 prodavnica791,65 din/kg
FRIKOM SLAD.KONTIKI JAGODA 2025
- Aroma99,99
- Aleksandrović100,00
- BB Trade100,00
+9 prodavnica1.428,43 din/l













