Cene → Smrznuti proizvodi → PIZZA PEPERONI 360G FRIKOM
PIZZA PEPERONI 360G FRIKOM
Pakovanje 360 g 2 prodavnice Barkod 8606017431978
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Jabukovac, Štubik
722,19 din/kg
Najskuplje je 269,90 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din722,19 din/kg
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb259,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10259,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15259,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb259,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2259,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68259,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36259,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb259,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta269,90 din749,72 din/kg+9,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 259,99 | 264,00 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 264,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIZZA PEPPERONI 360G FRIKOMAleksandrović
- PIZZA PEPERONI 360G N FRIPrima
- PIZZA PEPERONI 360G FRIKOMTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
PIZZA TO ZAMRZNUTA CAPRICCIOSA 330G DTL VELMAR FOO
- Leon255,99
- ZAM279,90
- Podunavlje279,99
+6 prodavnica775,73 din/kgPIZZA TO ZAMRZNUTA MARGHERITA 300G VELMAR FOODS
- Leon219,99
- Senta Promet249,99
- Metalac Market259,00
+6 prodavnica733,30 din/kg
PIZZA CAPRICCIOSA 340G MARA
- Cash & Carry Plus229,99
- Medius249,99
- BB Trade259,98
+4 prodavnice676,44 din/kg
PIZZA MINI 600G MARIJA
- Mercator · Roda339,99
- Idea349,99
- Maxi Online · Mega Maxi429,99
566,65 din/kg
Pizza 4 vrste sira Gustona 340g
- Profi249,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi296,99
735,26 din/kg
Pizza Margarita Gustona 300g
- Profi199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi366,99
666,63 din/kg- −10%
PIZZA POPS PAN.PIL.OKRUGLICE 500G SMR.VINDIJA
- Aleksandrović649,99
- BB Trade%699,88
- Tekijanka911,12
1.299,98 din/kg Pizza Capricciosa 340 g
- Svetofor163,90
- Mere168,48
- Univerexport194,99
482,06 din/kg















