Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED KING EXPERIENCE
SLADOLED KING EXPERIENCE
Pakovanje 110 ml 3 prodavnice Barkod 8606017431565
114,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
1.036,36 din/l
Najskuplje je 160,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
114,00 din1.036,36 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta120,00 din1.090,91 din/l+6,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta160,00 din1.454,55 din/l+46,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 114,00 | 120,00 |
| 01.09.2026. | 114,00 | 120,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAD.KING EXPERIENCE 110ML-565Europrom
- SLADOLED KING EXPERIENCEPrima
- KING EXPERIENCE110ML FRIKOMTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−28 % po lSLADOLED KORNET KING JOG.ŠUMSKO VOĆE FRIKOM 167ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Profi234,00
+26 prodavnica748,50 din/l
−25 % po lSLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−12 % po lSLADOLED KING DOUBLE
- Aleksandrović100,00
- Prima152,00
- Transkom 94160,00
+1 prodavnica909,09 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l












