Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN TEČNI VANILA AFRODITA 1L

SAPUN TEČNI VANILA AFRODITA 1L
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 3831070651208
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
299,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 651,99 din, +117% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din649,99 din299,99 din/l
-
299,99 din649,99 din299,99 din/l
-
299,99 din649,99 din299,99 din/l
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 642,06 – 708,99 din389,99 din677,99 din389,99 din/l+90,00 din
-
651,99 din651,99 din/l+352,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 649,99 | 649,99 |
| 01.09.2026. | 649,99 | 649,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN TEČ ZA RUKE VANILA 1L AFRIdea, Mercator, Roda
- Sapun tecni vanila Afrodita 1lMaxi Online
- SAPUN TEČNI VANILA AFRODITA 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−51 % po lSAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l- −63 % po l
TIME 1L TECNI SAPUN LIQUID SOAP ALMOND
- Fortuna Market109,99
- Luki144,90
109,99 din/l - −63 % po l
TOP TECNI SAPUN OCEAN 1L
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M127,00
109,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
SAPUN BABY MERIMA 87G
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
−28%SAPUN LAHOR AQUA 80g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+27 prodavnica749,88 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+25 prodavnica722,22 din/kg
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg














