Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Kakao Kutija 80 g Moravka
Kakao Kutija 80 g Moravka
Pakovanje 80 g 2 prodavnice Barkod 8606011520524
71,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
887,50 din/kg
Najskuplje je 86,99 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
71,00 din887,50 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta86,99 din1.087,38 din/kg+15,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 71,00 | 79,00 |
| 01.09.2026. | 71,00 | 79,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAKAO KUTIJA 80GR MORAVKAPrima
- KAKAO PRAH 80G MORAVKASenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kakao Napitak Kraš Express 400 g
- BB Trade559,97
- Mercator · Roda579,99
- Idea599,99
+2 prodavnice1.399,93 din/kg
Kakao Prah Arriba 160 g We Are One
- dm655,00
- Idea · Mercator · Roda819,99
4.366,67 din/kg
Kakao Napitak 350 g Lumpi
- Idea · Mercator · Roda369,99
1.057,11 din/kg
Kakao Napitak 800 g Lumpi
- Idea · Mercator · Roda559,99
699,99 din/kg
Kakao Napitak Nesquik Vanilla 350 g
- Mercator · Roda689,99
- Idea699,99
1.971,40 din/kgKakao Napitak Nesquik 800 g + Casa
- Aroma699,99
- Tekijanka1.062,88
874,99 din/kg





