Cene → Smrznuti proizvodi → PITA KROMPIRUSA 900G JAMI
PITA KROMPIRUSA 900G JAMI
Pakovanje 900 g 4 prodavnice Barkod 8606006084703
229,88 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade, na akciji do 28.09.
255,42 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 309,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
229,88 din285,97 din255,42 din/kg
-
Aleksandrović11 prodavnica: 249,90 - 259,99 din · Negotin, Bor, Jabukovac259,90 din288,78 din/kg+30,02 din
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb249,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49259,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7259,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10259,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15259,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb259,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2259,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68259,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36259,90 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6259,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb259,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu275,00 din305,56 din/kg+45,12 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta309,00 din343,33 din/kg+79,12 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 259,90 | 280,49 |
| 01.09.2026. | 259,90 | 280,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRIKOM PITA KROMPIRUSA 900GAleksandrović
- PITA KROMPIRUSA PLUS 900G SMRZ FRIKOMBB Trade
- PITA KROMPIRUSA 900G JAMIPrima
- PITA KROMPIRUSA 900G FRIKOMTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%PITA SAVIJAČA SIR SPANAĆ 800G BELL
- BB Trade%409,88
- Aleksandrović429,99
- Cash & Carry Plus529,99
+5 prodavnica512,35 din/kg
−10%PITA MINI SIR I SPANAĆ 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,98
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+4 prodavnice566,63 din/kg
PITA MINI SAVIJAČE SIR 480G BELLA
- Aman239,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Mercator349,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
−16%PITA ALFA FOODS SOLUNSKA SA KREMOM OD VANILE BUGAC
- Super Vero%589,99
- Aroma%649,99
- Aleksandrović679,99
+3 prodavnice737,49 din/kg- −7%
Pita visnja 1kg Frikom
- RIČ269,00
- Aleksandrović279,99
- Europrom281,00
+3 prodavnice269,00 din/kg 
PITA KROMPIR 900g R.FAMILY FRIKOM
- Mikromarket339,00
- Prima589,00
- Čutura608,00
+3 prodavnice376,67 din/kgPITA ZELJANICA PLUS 900g Frikom
- Europrom159,90
- Trlić258,00
- Aleksandrović259,90
+3 prodavnice177,67 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+3 prodavnice566,65 din/kg









