Cene → Alkoholna pića → VINO BELO CHARDONNAY JACOB'S CREEK 0,75L

VINO BELO CHARDONNAY JACOB'S CREEK 0,75L
Pakovanje 750 ml 8 prodavnica Barkod 9300727406538
1.100,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.466,67 din/l
Najskuplje je 1.459,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.100,00 din1.339,99 din1.466,67 din/l
-
1.100,00 din1.389,99 din1.466,67 din/l
-
1.100,00 din1.439,99 din1.466,67 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.349,00 din1.798,67 din/l+249,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.399,99 din1.866,65 din/l+299,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.425,00 din1.900,00 din/l+325,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.459,00 din1.945,33 din/l+359,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.459,00 din1.945,33 din/l+359,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.339,99 | 1.412,50 |
| 01.09.2026. | 1.339,99 | 1.412,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BELO JACOB'S CREEK CHARD 0,75LIdea, Mercator, Roda
- Vino Jacob's Creek Chardonnay 0,75lMaxi, Mega Maxi
- JACKOB'S CREEK CHARDONNAY 0.75LSoulfood
- VINO BELO JACOBS CREEK CHARDONNAY 0.75L ALLIED DOMECQSuper Vero
- VINO BELO CHARDONNAY JACOB'S CREEK 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−59 % po lVINO BELO CHARDONNAY DRAŠKOVIĆ 0.75L
- Cash & Carry Plus449,99
- Univerexport799,00
- Soulfood859,99
+5 prodavnica599,99 din/l
−65 % po lVINO BELO GRAŠEVINA KUTJEVO 1L
- Trlić514,90
- Šumadija Market794,00
- Cash & Carry Plus799,99
+2 prodavnice514,90 din/l- −64 % po l
Vino belo Stari Grad 11.5% 0750 Rubin 6
- Trnava Promet391,00
- Aleksandrović399,99
- Morava439,00
+1 prodavnica521,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−17%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Aman%499,99
- Cash & Carry Plus499,99
- Trnava Promet509,00
+31 prodavnica666,65 din/l












