Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO UHT 2.8% 1L IMLEK BOCA
MLEKO UHT 2.8% 1L IMLEK BOCA
Pakovanje 1 l Mlečna mast 2,8% 4 prodavnice Barkod 8601500121954
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
109,90 din/l
Najskuplje je 144,90 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,90 din109,90 din/l
-
Aleksandrović3 prodavnice: 119,90 din · Negotin119,90 din119,90 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu121,50 din121,50 din/l+11,60 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta144,90 din144,90 din/l+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 109,90 | 120,70 |
| 01.09.2026. | 109,90 | 120,70 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO 2.8% 1L PET IMLEKAleksandrović
- MLEKO KRAVICA 2.8% 1L PET-IMLEKEuroprom
- MLEKO UHT 2.8% 1L IMLEK BOCAPrima
- MLEKO KRAVICA 2.8% 1L PET IMLEKTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −22 % po l
SVEZE MLEKO 2,8%mm 1,463L IMLEK
- BB Trade125,97
- Prima129,00
- Trlić132,90
+2 prodavnice86,10 din/l
−18 % po lMLEKO IMLEK KRAVICA SVEŽE 2.8%MM D3 VIT PET 1.463L
- Aleksandrović134,99
- Prima156,00
- Gomex229,99
89,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+34 prodavnice149,99 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- VP Dima99,90
- Čutura99,99
+34 prodavnice94,99 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi%119,99
- Maxi Online%119,99
- Mega Maxi%119,99
+33 prodavnice123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l



















