Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA ALPSKA ZLATIBORAC RF
KOBASICA ALPSKA ZLATIBORAC RF
6 prodavnica Barkod 0000002762511
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood, na akciji do 08.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 953,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din899,99 din
-
799,99 din974,99 din+100,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd899,90 din+199,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta899,90 din+199,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta899,90 din+199,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 917,99 – 989,99 din953,99 din+254,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 899,90 | 899,95 |
| 01.09.2026. | 899,90 | 899,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOB ALPSKA ZLATIBORACAman
- KOBASICA ALPSKA ZLATIBORACIdea, Mercator, Roda
- ZLATIBORAC ALPSKA KOBASICASoulfood
- KOBASICA ALPSKA ZLATIBORAC RFUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−24%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
+33 prodavnice649,97 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Idea · Mercator · Roda%194,99
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
+32 prodavnice649,97 din/kg
−20%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Podunavlje%159,99
+31 prodavnica780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg










