Cene → Slane grickalice → KREKER TAK 4X100G+LIMENKA
KREKER TAK 4X100G+LIMENKA
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8600114007821
186,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
465,00 din/kg
Najskuplje je 201,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
186,00 din465,00 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu201,00 din502,50 din/kg+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 186,00 | 193,50 |
| 01.09.2026. | 186,00 | 193,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TAK 4X100G+LIMENKA ZA ZACIN 400GEuro Ša M
- KREKER TAK 4X100G+LIMENKAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%KREKERI ORIGINAL TUC 100G
- Aksa64,00
- Leon%79,99
- ZAM%84,90
+38 prodavnica640,00 din/kg
−23%KREKERI BAKON TUC 100G
- Aksa64,00
- ZAM%84,90
- Trnava Promet86,00
+36 prodavnica640,00 din/kg
−18%KREKERI SA SEMENKAMA TAK 115G
- Fortuna Market%69,99
- Leon71,99
- Cash & Carry Plus74,90
+35 prodavnica608,61 din/kg
−25%KREKERI CHEESE TUC 100G
- ZAM%84,90
- Euro Ša M88,00
- Prima%89,90
+33 prodavnice849,00 din/kg
−14%KREKERI SLANI CLASSIC TAK 100G
- Aksa45,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Leon56,99
+33 prodavnice450,00 din/kg
−23%KREKERI SOUR CREAM&ONION TUC 100G
- ZAM%84,90
- Cash & Carry Plus89,99
- Tekijanka%89,99
+33 prodavnice849,00 din/kg
−30%KREKERI MULTIGRAIN NORDIC TAK 125G
- Mikromarket%61,99
- Super Vero%72,99
- Cash & Carry Plus74,99
+30 prodavnica495,92 din/kg
−30%KREKERI SLANI CLASSIC TAK 200G
- Mikromarket%94,99
- Trnava Promet105,00
- Aleksandrović%109,99
+27 prodavnica474,95 din/kg









