Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Nektar Happy Day Happy Multivitamin 1,5 l

Voćni Nektar Happy Day Happy Multivitamin 1,5 l
Najskuplje je 299,99 din, +67% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
179,99 din119,99 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta190,00 din126,67 din/l+10,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula209,99 din139,99 din/l+30,00 din
-
Aleksandrović7 prodavnica: 209,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar209,99 din139,99 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49209,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6209,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38209,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb209,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2209,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36209,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296209,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta216,00 din144,00 din/l+36,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad229,99 din153,33 din/l+50,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta229,99 din153,33 din/l+50,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta234,90 din156,60 din/l+54,91 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta234,99 din156,66 din/l+55,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta239,00 din159,33 din/l+59,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta239,90 din159,93 din/l+59,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta239,99 din159,99 din/l+60,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta239,99 din159,99 din/l+60,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd239,99 din159,99 din/l+60,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu239,99 din159,99 din/l+60,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 237,62 – 256,18 din246,90 din164,60 din/l+66,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,00 din166,00 din/l+69,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta249,99 din166,66 din/l+70,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta249,99 din166,66 din/l+70,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta249,99 din166,66 din/l+70,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta259,99 din173,33 din/l+80,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd263,00 din175,33 din/l+83,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta299,99 din199,99 din/l+120,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Maxi · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 179,99 | 239,99 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 239,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HAPPY DAY 1.5L MULT.Aleksandrović
- SOK NEGAZIRANI HAPPY DAY MULITIVITAMIN 1.5LAroma, City
- BRIK HAPPY DAY FAMILY MULTIVITAMIN 1.5L RAUCHCash & Carry Plus
- HAPPY DAY FAMILY MULTIVITAMIN 1,5LEuro Ša M
- RAUCH HAPPY DAY MULTIV. 1.5l BRIEuroprom
- SOK HAPPY DAY HAPPY MULT Ž 1,5LIdea, Mercator, Roda
- HAPPY DAY FAMILY 1,5L MULTIVITAMINLuki
- Nektar Multivit.Happy Day Happy 1,5l TPMaxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −53 % po l
Voćni Napitak Relax Multivitamin 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus84,99
- Univerexport126,26
56,66 din/l
−50 % po lVoćni Napitak Juicy Fuits Multivitamin 1,5 l PET
- Univerexport%89,99
- Šumadija Market109,90
- BB Trade125,12
+6 prodavnica59,99 din/l
−50 % po lVoćni Nektar La Vita Crveni Koktel 2 l Brik
- Mikromarket%119,99
- Aroma159,99
- Europrom160,00
+9 prodavnica60,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−38%Voćni Sok Life Jabuka 100% 1 l Brik
- Univerexport%124,00
- Super Vero%149,99
- Aman%169,99
+36 prodavnica124,00 din/l






