Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → LEDENI ČAJ PFANNER BRESKVA 0,75L

LEDENI ČAJ PFANNER BRESKVA 0,75L
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 9006900227524
116,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
155,99 din/l
Najskuplje je 151,73 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
116,99 din155,99 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta151,73 din202,31 din/l+34,74 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 116,99 | 151,73 |
| 01.09.2026. | 116,99 | 151,73 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CAJ LEDENI PFANNER BRESKVA 0.75L BRIKBB Trade
- PFANNER ICE TEA BRESKVA 750 MLMedius
- LEDENI ČAJ PFANNER BRESKVA 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−17 % po lLEDENI ČAJ SOLA BRESKVA 0,5L
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+11 prodavnica129,98 din/l
−17 % po lLEDENI ČAJ CEDEVITA BRESKVA 0,5L
- Trnava Promet%65,00
- Europrom%65,90
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica130,00 din/l
−17 % po lLedeni caj Fuze breskva 0500 12
- Euro Ša M65,00
- VP Dima85,00
- Trlić89,90
+4 prodavnice130,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 1,5L
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Gomex%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
- Leon87,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 1,5L
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−18%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 0,5L
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−22%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 1.5L
- Fortuna Market129,99
- Trnava Promet%130,00
- Luki%139,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−18%LEDENI ČAJ LIPTON BLACK PEACH 0.5L
- Euro Ša M%76,90
- Idea%77,99
- Mercator%77,99
+29 prodavnica153,80 din/l
−16%LEDENI ČAJ FUZE TEA LIMUN 1,5L
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Gomex%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l
−29%LEDENI ČAJ XIXO BRESKVA 0,25L
- Europrom%49,90
- ZAM%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
+28 prodavnica199,60 din/l















