Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NEKTAR PFANNER BRESKVA 1L BRIK

VOĆNI NEKTAR PFANNER BRESKVA 1L BRIK
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 9006900213138
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
349,99 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din349,99 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta349,99 din349,99 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 349,99 | 349,99 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 349,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK NEGAZIRANI PFANNER BRESKVA 1LAroma, City
- VOĆNI NEKTAR PFANNER BRESKVA 1L BRIKUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−60 % po lVOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 1L BRIK
- Cash & Carry Plus139,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Prima%144,90
+33 prodavnice139,99 din/l
−59 % po lVOĆNI NEKTAR NEXT CLASSIC BRESKVA 1L BRIK
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%144,99
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet160,00
+15 prodavnica144,99 din/l
−52 % po lVOĆNI NEKTAR NEXT CLASSIC BRESKVA 1L BRIK
- Europrom169,00
- Aleksandrović169,99
- Fortuna Market169,99
+9 prodavnica169,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−28%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1,5L BRIK
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+36 prodavnica99,99 din/l
−25%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JAGODA 0,2L BRIK
- VUM39,99
- Univerexport%41,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%VOĆNI SOK LIFE BOROVNICA 1L BRIK
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l















