Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Multi Sola 0,5 l PET

Voćni Napitak Multi Sola 0,5 l PET
Pakovanje 500 ml 13 prodavnica Barkod 3830084190765
77,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Niš, Novi Sad, Šabac
154,00 din/l
Najskuplje je 99,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
77,00 din154,00 din/l
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro77,00 din
- Beograd · Metro, Zemun77,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača77,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac77,00 din
- Niš · Metro77,00 din
- Novi Sad · Metro77,00 din
- Šabac · Metro77,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta79,00 din158,00 din/l+2,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta79,90 din159,80 din/l+2,90 din
-
79,99 din89,99 din159,98 din/l+2,99 din
-
79,99 din89,99 din159,98 din/l+2,99 din
-
79,99 din89,99 din159,98 din/l+2,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta79,99 din159,98 din/l+2,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd85,00 din170,00 din/l+8,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad86,99 din173,98 din/l+9,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta89,99 din179,98 din/l+12,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 88,62 – 95,54 din92,08 din184,16 din/l+15,08 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta95,00 din190,00 din/l+18,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din199,98 din/l+22,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 79,00 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 79,00 | 89,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK SOLA MULTIVITAMIN 0.5LCash & Carry Plus
- MULTI SOLA 0.5L PVCEuro Ša M
- SOK MULTI SOLA PVC 0,5L UNIONIdea, Mercator, Roda
- MULTI SOLA 0.5L PETMedius
- 0.5L SOLA SOK <50%-MULTIVITAMMetro
- SOLA MULTISOLA 0.5L NMikromarket
- multi sola 0,5 awtPodunavlje
- Sola sok multivitamin 0.5LŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−16 % po lVoćni Napitak Juicy Fuits Multivitamin 0,5 l PET
- Medius64,99
- Sunce (Qvattro)69,99
- Univerexport71,58
+2 prodavnice129,98 din/l
−16 % po lVoćni Napitak Next Joy Narandža 0,5 l PET
- Čutura64,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%79,99
+28 prodavnica129,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l










