Cene → Prerađeno voće i povrće → KECAP BLAGI KESA 200G POL

KECAP BLAGI KESA 200G POL
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8600005001129
45,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
225,00 din/kg
Najskuplje je 74,90 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
45,00 din225,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta74,90 din374,50 din/kg+29,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 45,00 | 46,00 |
| 01.09.2026. | 45,00 | 46,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEČAP BLAGI KESA 200G "POLIMARK"Euro Ša M
- KECAP BLAGI KESA 180g POLIMARKEuroprom
- KECAP BLAGI KESA 200G POLPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEČAP BLAGI POLIMARK 500G
- Lidl148,99
- ZAM149,90
- Profi149,99
+33 prodavnice297,98 din/kg
−22%KEČAP BLAGI DIJAMANT 500G
- Leon115,99
- Šumadija Market119,90
- Metalac Market%119,99
+33 prodavnice231,98 din/kg
−29%KEČAP LJUTI POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−29%KEČAP PIZZA POLIMARK 500G
- Šumadija Market139,90
- Fortuna Market%149,99
- Soulfood%149,99
+33 prodavnice279,80 din/kg
−20%KEČAP BLAGI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Leon33,99
- Euro Ša M35,00
+30 prodavnica365,56 din/kg
−20%KEČAP PIZZA&PASTA POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Idea35,38
- Mercator35,38
+30 prodavnica365,56 din/kg
−22%KEČAP BLAGI POLIMARK 1KG
- Trnava Promet%213,00
- ZAM%229,90
- Metalac Market%229,99
+30 prodavnica213,00 din/kg
−20%KEČAP LJUTI POLIMARK 90G
- Prima%32,90
- Euro Ša M35,00
- Idea35,38
+29 prodavnica365,56 din/kg










