Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Men Sensitive Nivea 500 ml

Gel za Tuširanje Men Sensitive Nivea 500 ml
Pakovanje 500 ml 9 prodavnica Barkod 9005800354873
300,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
600,00 din/l
Najskuplje je 739,99 din, +147% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
300,00 din727,80 din600,00 din/l
-
300,00 din727,80 din600,00 din/l
-
300,00 din727,80 din600,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta389,00 din778,00 din/l+89,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik399,99 din799,98 din/l+99,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta411,97 din823,94 din/l+111,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta449,99 din899,98 din/l+149,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta499,90 din999,80 din/l+199,90 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad739,99 din1.479,98 din/l+439,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 375,00 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 375,00 | 449,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KUP NIV SENSITIVE 500 MLBB Trade
- TUS GEL NIVEA MEN SENSITIVE 500MLCash & Carry Plus
- NIVEA SHOWER GEL 500ML SENS. PRO ULTRA CAL. FOR MENEuro Ša M
- KUPKA NIVEA 500ML MEN CALMING 95381 360026Fortuna Market
- GEL TUŠ M SEN PRO ULT CAL 500ML NIVIdea, Mercator, Roda
- GEL TUŠ NIVEA MEN SENSITIVE PRO ULTRA-CALMING 500ML BEIERSDORFSuper Vero
- NIVEA MEN SENSITIVE PRO ULTRA 500mlTrlić
- Gel za tusiranje NIVEA 0500 M SensitiveTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−33%Gel za Tuširanje Musk Felce Azzura 650 ml
- ZAM299,90
- Senta Promet299,99
- Trnava Promet319,00
+24 prodavnice461,38 din/l









