Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za brijanje Men deep 200ml Nivea

Gel za brijanje Men deep 200ml Nivea
Pakovanje 200 ml 21 prodavnica Barkod 9005800297156
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Samarinovac
1.749,95 din/l
Najskuplje je 809,99 din, +131% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,99 din1.749,95 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5349,90 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6349,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb399,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta436,00 din2.180,00 din/l+86,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu459,00 din2.295,00 din/l+109,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta470,00 din2.350,00 din/l+120,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta476,00 din2.380,00 din/l+126,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta539,90 din2.699,50 din/l+189,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta549,00 din2.745,00 din/l+199,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta559,00 din2.795,00 din/l+209,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta579,99 din2.899,95 din/l+230,00 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 787,30 – 842,65 din579,99 din805,75 din2.899,95 din/l+230,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta599,00 din2.995,00 din/l+249,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu599,99 din2.999,95 din/l+250,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta730,90 din3.654,50 din/l+380,91 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad734,99 din3.674,95 din/l+385,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd738,67 din3.693,35 din/l+388,68 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta738,67 din3.693,35 din/l+388,68 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta738,67 din3.693,35 din/l+388,68 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta762,99 din3.814,95 din/l+413,00 din
-
762,99 din3.814,95 din/l+413,00 din
-
789,98 din3.949,90 din/l+439,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro789,98 din
- Beograd · Metro, Vidikovac789,98 din
- Beograd · Metro, Krnjača789,98 din
- Beograd · Metro, Zemun789,98 din
- Novi Sad · Metro789,98 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta809,99 din4.049,95 din/l+460,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,99 | 599,00 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 599,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA GEL BRIJ.81789Aleksandrović
- GEL ZA BRIJANJE DEEP NIVEA MENAroma, City
- NIVEA MEN gel/brij. deep 200mldm
- NIVEA GEL DEEP MEN BRIJ.200-156Europrom
- GEL ZA BRIJANJE NIV MEN DEEP 200MLIdea, Mercator, Roda
- NIVEA DEEP GEL ZA BRIJANJE 200MLLilly
- Gel za brijanje Nivea Men Deep 200mlMaxi Online, Mega Maxi
- NIVEA GEL ZA BRIJANJE 200ML DEEPMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−13 % po lPENA ZA BRIJANJE MEN DEEP NIVEA 200ML
- Trnava Promet303,00
- Cash & Carry Plus325,00
- ZAM349,90
+16 prodavnica1.515,00 din/l- −10 % po l
PENA ZA BRIJANJE NIVEA 200ML DEEP 88579 B
- Europrom314,50
- Fortuna Market329,99
1.572,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l








