Cene → So i začini → SMESA ZA MAFINS COKOL.360
SMESA ZA MAFINS COKOL.360
Pakovanje 360 g 1 prodavnica Barkod 5997381337816
309,90 din
najjeftinije u prodavnici Medius, na akciji do 04.10.
860,83 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
309,90 din404,73 din860,83 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 404,73 | 448,37 |
| 01.09.2026. | 404,73 | 448,37 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DR.OETKER MAFINS COKOLADNI 360GRMedius
- SMESA ZA MAFINS COKOL.360Prima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SMEŠA ZA KOLAČE TRILEĆE DR.OETKER 315G
- Profi279,99
- Cash & Carry Plus289,99
- ZAM319,90
+20 prodavnica888,86 din/kg
−7%SMEŠA ZA KOLAČE BROWNIES DR.OETKER 450G
- Euro Ša M260,00
- Super Vero%269,99
- Podunavlje274,99
+14 prodavnica577,78 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE KREMPITA DR.OETKER 230G
- Cash & Carry Plus239,99
- Trnava Promet252,00
- Euro Ša M253,00
+14 prodavnica1.043,43 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI ČOKOLADNI DR.OETKER 360G
- Cash & Carry Plus329,98
- Yuhor349,99
- Super Vero369,99
+13 prodavnica916,61 din/kg
SMEŠA ZA PROJU DR.OETKER 350G
- Euro Ša M226,00
- Metalac Market235,00
- Podunavlje239,99
+11 prodavnica645,71 din/kg
−8%SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI DR.OETKER 360G
- Aleksandrović279,99
- Super Vero%290,99
- Metalac Market309,00
+10 prodavnica777,75 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE MAFINI PLAZMA LAVA DR.OETKER 250G
- Super Vero389,99
- Roda409,99
- Maxi Online414,99
+3 prodavnice1.559,96 din/kg
SMEŠA ZA KOLAČE CIMET KEKSIĆI DR.OETKER 300G
- Roda214,99
- Mercator219,99
- Idea229,99
+2 prodavnice716,63 din/kg












