Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → FANTA WTF PINEAPL HIBI 1.5L
FANTA WTF PINEAPL HIBI 1.5L
Pakovanje 1,5 l 2 prodavnice Barkod 5449000311924
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik
66,66 din/l
Najskuplje je 120,00 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije17 prodavnica: 79,99 - 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din66,66 din/l
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/579,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta120,00 din80,00 din/l+20,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 99,99 | 120,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 120,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FANTA ANANAS 1.5LAleksandrović
- FANTA WTF PINEAPL HIBI 1.5LPrima
- FANTA WTF 1,5L 9#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%FANTA ORANGE 1L
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Univerexport%109,99
+32 prodavnice99,99 din/l
−13%FANTA ORANGE ZERO 1,5L
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
- Maxi%139,99
+28 prodavnica89,99 din/l
−20%FANTA ORANGE 0,33L
- Morava%68,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus70,99
+27 prodavnica206,06 din/l
−11%FANTA ORANGE ZERO 0,5L
- Cash & Carry Plus79,99
- Morava83,00
- Aleksandrović84,99
+27 prodavnica159,98 din/l
−13%FANTA GRAPE 1.5L
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus135,99
- Maxi%139,99
+25 prodavnica86,66 din/l
FANTA ORANGE 0.5LX12
- Cash & Carry Plus79,99
- Lidl84,99
- Profi88,49
+25 prodavnica159,98 din/l
FANTA ORANGE 2L
- Lidl174,99
- Trnava Promet187,00
- Aleksandrović189,99
+24 prodavnice87,50 din/l
FANTA TROPICAL 0.33L CAN
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM77,00
- Profi77,99
+23 prodavnice227,24 din/l








