Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Fanta Lemon 2 l
Fanta Lemon 2 l
Pakovanje 2 l 2 prodavnice Barkod 5000112529623
110,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
55,49 din/l
Najskuplje je 118,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
110,97 din55,49 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu118,00 din59,00 din/l+7,03 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 110,97 | 114,49 |
| 01.09.2026. | 110,97 | 114,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK FANTA LEMON 2L PETBB Trade
- FANTA LEMON 2LPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Fanta Orange 1 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Super Vero114,99
+32 prodavnice99,99 din/l
−10%Fanta Orange Zero 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
- Transkom 94149,90
+29 prodavnica89,99 din/l
−20%Fanta Orange 0,33 l
- Morava%68,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus70,99
+27 prodavnica206,06 din/l
−11%Fanta Orange Zero 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- Morava83,00
- Gomex%84,99
+26 prodavnica159,98 din/l
Fanta Grape 1,5 l
- Čutura129,99
- Cash & Carry Plus135,99
- Transkom 94149,00
+26 prodavnica86,66 din/l
Fanta Orange 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Lidl84,99
- Profi88,49
+25 prodavnica159,98 din/l
Fanta Orange 2 l
- Lidl174,99
- Trnava Promet187,00
- Aleksandrović189,99
+24 prodavnice87,50 din/l
Fanta Shokata 0,5 l
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet89,00
- Transkom 9489,90
+23 prodavnice159,98 din/l








