Cene → Lična higijena i kozmetika → Krauterhof Šampon 500 ml Biljni

Krauterhof Šampon 500 ml Biljni
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 4075700216118
344,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
688,00 din/l
Najskuplje je 459,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
344,00 din688,00 din/l
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta459,99 din919,98 din/l+115,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 344,00 | 383,00 |
| 26.09.2026. | 344,00 | 383,00 |
| 01.09.2026. | 383,00 | 421,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Krauterhof šampon biljni protiv peruti 500mlAksa
- KRAUTERHOF SAMP.500ML BILJNIAleksandrović
- IRIS SAMP.HERBAL 500MLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lŠampon za Kosu Biljni Protiv Peruti Krauterhof 750 ml
- Trnava Promet%379,00
- Sunce (Qvattro)449,99
- Fortuna Market539,99
+10 prodavnica505,33 din/l
−27 % po lŠampon za Kosu Ruzmarin Krauterhof 750 ml
- Trnava Promet%379,00
- Fortuna Market539,99
- Aksa559,00
+8 prodavnica505,33 din/l
−27 % po lŠampon za Kosu Beli Luk Krauterhof 750 ml
- Trnava Promet%379,00
- Sunce (Qvattro)449,99
- Trlić469,99
+9 prodavnica505,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%KRAUTERHOF balzam sa efektom toplo.500ml
- Aleksandrović999,99
- dm1.219,00
- Super Vero%1.254,99
+2 prodavnice1.999,98 din/l
−19%KRAUTERHOF konjski balzam extra hladan 250ml
- dm799,00
- Lilly%849,99
- Aksa919,00
+2 prodavnice3.196,00 din/l
−18%Krauterhof Konjski Balzam Orig.100 ml
- dm299,00
- Lilly%319,99
- Aksa339,00
+1 prodavnica2.990,00 din/l
−15%Krauterhof Konjski Balzam Orig.500 ml
- dm769,00
- Super Vero%779,99
- Aksa859,00
+1 prodavnica1.538,00 din/l
Krauterhof original konjski balzam 250ml
- Aksa409,00
- BB Trade519,97
- Trlić559,99
1.636,00 din/l
−19%Krauterhof Vazelin Saekstraktom Nevena 100 ml
- Aksa279,00
- Lilly%279,99
2.790,00 din/l







