Cene → So i začini → ZAČIN KARI KOTANYI 45G MLIN

ZAČIN KARI KOTANYI 45G MLIN
Pakovanje 45 g 11 prodavnica Barkod 9001414041161
289,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
6.422,22 din/kg
Najskuplje je 469,99 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
289,00 din6.422,22 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd299,00 din6.644,44 din/kg+10,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula322,50 din7.166,67 din/kg+33,50 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta329,97 din7.332,67 din/kg+40,97 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 349,99 - 379,99 din · Negotin349,99 din7.777,56 din/kg+60,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36379,99 din
-
359,99 din7.999,78 din/kg+70,99 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro359,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac359,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača359,99 din
- Beograd · Metro, Zemun359,99 din
- Kragujevac · Metro359,99 din
- Niš · Metro359,99 din
- Novi Sad · Metro359,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 360,99 – 400,99 din373,99 din8.310,89 din/kg+84,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad379,99 din8.444,22 din/kg+90,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu412,00 din9.155,56 din/kg+123,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta447,99 din9.955,33 din/kg+158,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta469,99 din10.444,22 din/kg+180,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 289,00 | 361,99 |
| 25.09.2026. | 289,00 | 361,99 |
| 22.09.2026. | 289,00 | 349,99 |
| 20.09.2026. | 289,00 | 361,99 |
| 01.09.2026. | 289,00 | 377,31 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 419,97 → 329,97 din -21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLIN KARI 45GAleksandrović, Euro Ša M
- MLIN KARI KOTANYI 45GAroma, City
- ZACIN KARI KOTANYI 45G MLINBB Trade
- KARI ZRMO MLIN 45gr KOTANYICash & Carry Plus
- Kari mlin Kotanyi 45gMega Maxi
- 45G KOTANYI MLIN KARI-STAND.-VAR.Metro
- KARI MLIN 45GR KOTANYIPrima
- MLIN KOTANY KARI 4/1Šumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −64 % po kg
Zacin Kari u prahu 40g Mali sef 12
- Trnava Promet92,00
- Trlić109,99
2.300,00 din/kg
−47 % po kgZAČIN KARI KOTANYI 50G STAKLO
- VUM169,00
- Euro Ša M172,00
- Aleksandrović179,99
+20 prodavnica3.380,00 din/kg
−22 % po kgZAČIN MEDITERANSKA MEŠAVINA KOTANYI 40G MLIN
- Aleksandrović199,90
- Euro Ša M296,00
- Trlić339,00
+10 prodavnica4.997,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi%129,99
- Maxi Online%129,99
- Mega Maxi%129,99
+32 prodavnice519,96 din/kg
−20%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Transkom 94185,00
+32 prodavnice459,60 din/kg
−29%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Tekijanka124,88
- Trnava Promet135,00
+30 prodavnica998,89 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA PASULJ ALEVA 84G
- Aleksandrović69,90
- Trnava Promet119,00
- Euro Ša M%119,90
+29 prodavnica832,14 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg









