Cene → So i začini → Začin Vanila Burbon Štapić Kotanyi 3 g

Začin Vanila Burbon Štapić Kotanyi 3 g
Pakovanje 3 g 4 prodavnice Barkod 9001414030004
519,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 31.10.
173.330,00 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 632,00 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 678,99 – 738,99 din519,99 din678,99 din173.330,00 din/kg
-
529,99 din669,99 din176.663,33 din/kg+10,00 din
-
551,99 din183.996,67 din/kg+32,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro551,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac551,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača551,99 din
- Beograd · Metro, Zemun551,99 din
- Kragujevac · Metro551,99 din
- Novi Sad · Metro551,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta632,00 din210.666,67 din/kg+112,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 499,99 | 651,00 |
| 18.09.2026. | 499,99 | 651,00 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 701,83 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOTANYI VANILA BURBON STAPIC 3GAleksandrović
- 3G KOTANYI VANILA BURBON STAPIC-STAND.-VAR.Metro
- ZAČIN VANILA ŠTAPIĆ 3GR KOTANYISuper Vero
- ZAČIN VANILA BURBON ŠTAPIĆ KOTANYI 3GUniverexport
- VANILA BURBON ŠTAPIC 1/1 3G"AWT"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Začin Dodatak Jelima C 250 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
- Tekijanka%129,99
- Trnava Promet135,00
+28 prodavnica519,96 din/kg
−23%Začin Podravka Vegeta 400 g
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Transkom 94269,00
+31 prodavnica620,00 din/kg
−21%Začin Dodatak Jelima Vegeta 250 g
- Morava173,13
- Idea · Mercator · Roda%179,99
- Leon189,99
+28 prodavnica692,52 din/kg
−40%Začin za Riblju Čorbu Aleva 90 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Tekijanka124,88
- Aman%129,99
+27 prodavnica1.333,22 din/kg
−38%Začin Dodatak Jelima C 500 g
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%249,99
+29 prodavnica494,00 din/kg
−30%Začin Peršun List 7 g CP
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Trnava Promet59,00
- Univerexport%59,99
+26 prodavnica8.284,29 din/kg
−23%Začin za Goveđi Gulaš Aleva 50 g
- Leon95,99
- BB Trade%99,99
- Trnava Promet102,00
+27 prodavnica1.919,80 din/kg
−32%Začin za Sarmu i Punjenu Papriku Aleva 60 g
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
- Podunavlje%98,99
+27 prodavnica1.433,33 din/kg











