Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → ORANGINA 0.25L STAKLO

ORANGINA 0.25L STAKLO
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 3870338001393
145,03 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Požarevac, Šabac
580,12 din/l
Najskuplje je 161,00 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Metro najjeftinije veleprodaja9 prodavnica: 145,03 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Požarevac, Šabac145,03 din580,12 din/l
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro145,03 din
- Beograd · Metro, Vidikovac145,03 din
- Beograd · Metro, Krnjača145,03 din
- Beograd · Metro, Zemun145,03 din
- Kragujevac · Metro145,03 din
- Niš · Metro145,03 din
- Novi Sad · Metro145,03 din
- Požarevac · Metro145,03 din
- Šabac · Metro145,03 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu161,00 din644,00 din/l+15,97 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 0.25L ORANGINA GAZ SOK NB-STAND.-VAR.Metro
- ORANGINA 0.25L STAKLOPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ORANGINA 1,25L
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Metro229,00
+15 prodavnica159,99 din/l
ORANGINA 0,33L
- Cash & Carry Plus113,32
- Metro116,99
- Šumadija Market124,00
+11 prodavnica343,39 din/l
ORANGINA 0.25L NEP.BOCA
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet133,00
+8 prodavnica399,96 din/l
−8%ORANGINA 0,5L
- Maxi · Mega Maxi%121,49
- Medius129,99
- Maxi Online131,99
+6 prodavnica242,98 din/l
ORANGINA RED (ROUGE) 0.25L NEP.BOCA
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus127,39
- Soulfood139,99
+4 prodavnice439,96 din/l







