Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO COKOL.UHT 0.5L PET
MLEKO COKOL.UHT 0.5L PET
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 3850108022957
82,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
164,00 din/l
Najskuplje je 102,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
82,00 din164,00 din/l
-
Aleksandrović6 prodavnica: 84,90 - 89,99 din · Negotin84,90 din169,80 din/l+2,90 din
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 784,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1584,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6884,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3684,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta95,00 din190,00 din/l+13,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu102,00 din204,00 din/l+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 82,00 | 89,95 |
| 01.09.2026. | 82,00 | 89,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO COKOL. 500ML VINDIJA FLASAAleksandrović
- MLEKO COKOLADNO 0,5L PETEuro Ša M
- MLEKO COKOL.UHT 0.5L PETPrima
- COKOLADNO MLEKO 0,5L PETTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−21%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
- Cash & Carry Plus174,99
+34 prodavnice169,99 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- VP Dima99,90
- Čutura99,99
+34 prodavnice94,99 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi%119,99
- Maxi Online%119,99
- Mega Maxi%119,99
+33 prodavnice123,96 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l














