Cene → Kućna hemija → ARF UNIVERZAL PROMO 650ML
ARF UNIVERZAL PROMO 650ML
Pakovanje 650 ml 2 prodavnice Barkod 3850105163516
215,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
330,77 din/l
Najskuplje je 329,99 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
215,00 din330,77 din/l
-
Aleksandrović17 prodavnica: 199,99 - 329,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Štubik329,99 din507,68 din/l+114,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49329,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5329,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb329,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10329,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15329,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2329,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296329,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb329,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 215,00 | 215,00 |
| 01.09.2026. | 215,00 | 215,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARF 600ML UNIVER.Aleksandrović
- ARF 650ML UNIVERSAL PROF.PROMOEuro Ša M
- ARF UNIVERZAL PROMO 650MLPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −20%
ARF CREAM 450ml ORIGINAL
- RIČ134,99
- Euro Ša M177,00
- Aleksandrović189,99
+6 prodavnica337,48 din/l 
ARF ODMASCIVAC PROF.600ml
- Trlić449,99
- Super Vero489,99
- Aroma491,20
+4 prodavnice749,98 din/l
−38%ARF STAKLO ANTISTATIC 650ml
- Maxi Online%199,99
- Medius215,99
- Senta Promet216,19
+4 prodavnice307,68 din/l
ARF ZA WC MEGA PACK 3X55g
- Aleksandrović319,99
- Trlić409,99
- BB Trade419,97
+3 prodavnice1.939,33 din/kg
ARF GRILL 650ml
- Metro335,99
- VP Dima359,90
- Trlić379,00
+1 prodavnica516,91 din/l
ARF WC LEMON POWER 700ml
- Aleksandrović269,99
- Super Vero309,99
- Trlić339,90
385,70 din/lARF ZA SUDOVE 900ml X2+SUNDJER
- Aleksandrović299,99
- Sunce (Qvattro)430,99
- Luki649,00
166,66 din/lARF CREAM 400ml +SUNDJER
- Cash & Carry Plus189,99
- Sunce (Qvattro)208,99
- Luki299,00
474,98 din/l












