Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ DARK BLOOM PERWOLL 1L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ DARK BLOOM PERWOLL 1L
Pakovanje 1 l 13 prodavnica Barkod 9000101810622
389,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
389,99 din/l
Najskuplje je 786,99 din, +102% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
389,99 din389,99 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta403,00 din403,00 din/l+13,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,99 din429,99 din/l+40,00 din
-
Metro veleprodaja9 prodavnica: 467,99 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad, Palić, Požarevac, Šabac467,99 din467,99 din/l+78,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun467,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača467,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac467,99 din
- Kragujevac · Metro467,99 din
- Niš · Metro467,99 din
- Novi Sad · Metro467,99 din
- Palić · Metro467,99 din
- Požarevac · Metro467,99 din
- Šabac · Metro467,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu469,00 din469,00 din/l+79,01 din
-
499,99 din829,99 din499,99 din/l+110,00 din
-
499,99 din829,99 din499,99 din/l+110,00 din
-
499,99 din829,99 din499,99 din/l+110,00 din
-
539,99 din685,99 din539,99 din/l+150,00 din
-
539,99 din685,99 din539,99 din/l+150,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta549,99 din549,99 din/l+160,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad759,99 din759,99 din/l+370,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 756,99 – 817,99 din786,99 din786,99 din/l+397,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 389,99 | 685,99 |
| 01.09.2026. | 389,99 | 685,99 |
Promene cene
- Mercator 28.09. 778,05 → 829,99 din +7%
- Roda 28.09. 778,05 → 829,99 din +7%
- Idea 28.09. 778,05 → 829,99 din +7%
- Trnava Promet 27.09. 399,00 → 403,00 din +1%
- Metro 23.09. 311,00 → 467,99 din +50%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL DARK BLOOM 1000ML LC2Aroma, City
- DET.ZA VES TECNI PERWOLL DARK BLOOM 1L 20WLCash & Carry Plus
- DET PERWOLL DARK BLOOM 20WL 1LIdea, Mercator, Roda
- Perwoll Dark Bloom 1000ml 20WLMaxi Online, Mega Maxi
- 1000ML PERWOLL 20W-DARK BMetro
- PERWOLL DARK BLOOM 1LPrima
- DETERDŽENT GEL PERWOLL DARK BLOOM 20 PRANJA 1000 ML HENKELSuper Vero
- PERWOLL 1L DARK BLOOMTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −44 % po l
PERWOLL TECNI DETERDZENT 1000ML BALSAM
- VUM219,90
- Euro Ša M255,00
- Trlić429,99
219,90 din/l
−47 % po lTecni deterdzent MERIX 0900 Orhideja
- Fortuna Market187,48
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet247,00
+10 prodavnica208,31 din/l
−43 % po lTECNI DETERDZENT MERIX LOTUS 900ml
- Aleksandrović199,99
- Trlić299,99
- Šumadija Market352,00
+3 prodavnice222,21 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l














