Cene → Hrana za bebe → Kašica Van/Mleko/Zito 190 g F

Kašica Van/Mleko/Zito 190 g F
Pakovanje 190 g 1 prodavnica Barkod 3838945020558
179,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa, na akciji do 31.10.
942,11 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,00 din219,00 din942,11 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 219,00 | 231,00 |
| 01.10.2026. | 219,00 | 231,00 |
| 26.09.2026. | 179,00 | 211,00 |
Promene cene
- Aksa 01.10. 179,00 → 219,00 din +22%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frutek kašica jabuka,mleko,žitne pah i vanila 190gAksa
- KAS.VAN/MLEKO/ZITO 190G FPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Kašica Voće sa Žitaricama Nutrino 190 g
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+33 prodavnice942,11 din/kg
−24%Kašica Jabuka+banana sa Keksom Nutrino 190 g
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+32 prodavnice942,11 din/kg
−21%Kašica Breskva Juvitana 128 g
- Metalac Market143,00
- dm149,00
- Prima149,50
+30 prodavnica1.117,19 din/kg
−23%Kašica Povrće+junetina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+29 prodavnica1.351,56 din/kg
−22%Kašica Meso+ćuretina+brokoli Nutrino 190 g
- Lidl189,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+25 prodavnica999,95 din/kg
−21%Kašica Povrće+junetina Juvitana 190 g
- Aksa%219,00
- RIČ219,99
- dm225,00
+28 prodavnica1.152,63 din/kg
−23%Kašica Povrće+piletina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+28 prodavnica1.351,56 din/kg
−21%Kašica od Mesa Junetina Povrće Pavlaka Nutrino 190 g
- dm229,00
- Europrom%229,90
- Idea · Mercator · Roda%229,99
+25 prodavnica1.205,26 din/kg










