Cene → Kućna hemija → CALGON 1/1

CALGON 1/1
Pakovanje 1 kg 1 prodavnica Barkod 3830020742607
859,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
859,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
859,90 din859,90 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 859,90 | 1.241,95 |
| 01.09.2026. | 859,90 | 1.241,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CALGON 1000GAleksandrović
- CALGON 1/1Prima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%CALGON PROTIV KAMENCA 1KG BENCKISER
- Maxi Online%769,99
- Mega Maxi%769,99
- Cash & Carry Plus1.099,95
+4 prodavnice769,99 din/kg
CALGON GEL 750ML BENCKISER
- Cash & Carry Plus1.079,99
- Super Vero1.469,99
- Idea1.479,09
+3 prodavnice1.439,99 din/l
−41%CALGONIT FINISH SJAJ 800ml
- Lidl379,99
- Trlić619,99
- Lilly%639,99
+2 prodavnice474,99 din/l
CALGON POWER POWDER 3in1 700g
- Aleksandrović449,99
- Fortuna Market479,99
- Trlić599,00
642,84 din/kg
CALGON POWDER 500G
- Euro Ša M356,00
- Aman899,99
712,00 din/kg
CALGON protiv kamenca 700g
- Trnava Promet438,00
- Trlić709,99
625,71 din/kgCALGONIT FINISH TABLETE KOMAD
- VUM24,99
- Euro Ša M1.233,90
0,23 din/kom












